⚽🔥 Kane schittert, maar Bayern en Arsenal delen de punten in Champions League-kraker

Lloyd Wekker
5 Min Read

⭐🤝 Engelse internationals Kane en Rice bepalen duel: 2-2 in München

Bayern München en Arsenal hebben woensdagavond de punten gedeeld in een aantrekkelijk duel in de Champions League. Harry Kane was met een doelpunt en een assist belangrijk voor de Duitse topclub, maar een late gelijkmaker van Declan Rice bezorgde Arsenal alsnog een 2-2-gelijkspel.

Arsenal, dat vorig seizoen de finale bereikte, hield daarmee stand tegen de zesvoudig Europese kampioen. Rice combineerde acht minuten voor tijd met Viktor Gyökeres en rondde vervolgens doeltreffend af.

🎯 Kane blijft gevaarlijk tegen Arsenal

Kane had eerder in de tweede helft een strafschop benut en daarmee zijn totaal tegen Arsenal op zestien doelpunten gebracht in 23 wedstrijden. De Engelse spits scoorde tussen de seizoenen 2014/15 en 2023/24 ieder seizoen tegen de Londense club, voornamelijk toen hij nog voor Tottenham Hotspur speelde.

Ook bij de andere treffer van Bayern speelde Kane een belangrijke rol. Hij stuurde Alphonso Davies met een uitstekende pass richting het doel, waarna Bayern reageerde op de openingstreffer van Eberechi Eze voor Arsenal.

Kane scoorde bovendien voor de tiende Champions League-wedstrijd op rij. Daarmee komt hij nog maar één wedstrijd tekort om het record van Cristiano Ronaldo te evenaren, die in 2017 en 2018 elf opeenvolgende duels in het toernooi tot scoren kwam.

“ We hadden goede momenten, maar over de volledige negentig minuten waren die er niet genoeg”, concludeerde Kane na afloop.

UEFA Champions League – Uitslagen Woensdag 21 oktober

#ThuisploegUitslagUitploeg
1Como4 – 1Manchester United
2Lille2 – 4Galatasaray
3Bayern München2 – 2Arsenal
4Aston Villa3 – 1Viking FK
5Sporting CP2 – 3LASK Linz
6Real Betis1 – 0Feyenoord
7Internazionale1 – 0Shakhtar Donetsk
8Club Brugge3 – 0RC Lens
9Real Madrid4 – 1RB Leipzig

UEFA Champions League – Standenlijst na 3 wedstrijden

#TeamPtnWGVDVDTDS
1Paris Saint-Germain9300145+9
2Aston Villa9300123+9
3Liverpool9300127+5
4Real Madrid9300105+5
5Real Betis930074+3
6VfB Stuttgart721072+5
7Arsenal721062+4
8FC Barcelona6201116+5
9Como6201105+5
10Manchester City620195+4
11Club Brugge620196+3
12Sporting CP620174+3
13Borussia Dortmund620154+1
14Bayern München5120105+5
15AS Roma411185+3
16Atlético Madrid411143+1
17Shakhtar Donetsk411143+1
18PSV4111220
19Villarreal CF3102880
20Internazionale310256-1
21Manchester United310256-1
22Napoli310257-2
23Galatasaray310269-3
24LASK Linz310269-3
25Sabah FK310236-3
26Feyenoord310248-4
27RC Lens310237-4
28FK Bodø/Glimt310249-5
29AEK Athene310238-5
30RB Leipzig310238-5
31Fenerbahçe202139-6
32Slavia Praag101247-3
33Viking FK101259-4
34FC Porto000326-4
35Lille0003410-6
36Slovan Bratislava0003113-12

Legenda: Ptn = punten · W = gewonnen · G = gelijk · V = verloren · DV = doelpunten voor · DT = doelpunten tegen · DS = doelsaldo

Plaatsing:

  • Positie 1–16: Laatste 16
  • Positie 17–36: Knock-outronde play-offs
SOURCES:AP
Share This Article
- Sponsored -
Ad image